October 6, 2022

Tијана: Не се плашам од неверство – даде одговор зошто (видео)

Зошто Тијана Дапчевиќ не се плаши од неверство е само едно од жешките прашања пејачката кои ги доби на жешкото столче на водителот Никола Трпковски.

Новата епизода од новата сезона на популарната јутјуб-естрадна емисија веќе е објавена, погледнете ја во продолжение

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со години е препознатлива по својот стил, како во облекувањето така и што се однесува на фризурата, која речиси никогаш драстично не ја менува.


Тијана со последната фотографија ја покажа и новата фигура и новиот имиџ.

Инаку, Тијана беше на диета со која успеала да ги симне вишокот килограми. А, сега и со новиот имиџ, изгледа подобро од кога и да е.

На последната фотографија што ја објавила на својот инстаграм-профил, Тијана има долга руса коса, врзана во коњско опавче со прамени во нежно виолетова боја. Облечена во ултрамодерен тренд – цветни широки панталони и краток топ, Тијана изгледа одлично. Издание во кое досега не сме ја видиле.