January 19, 2022

Германката Михаела Шефер знае како да ја дочека Новата година

38-годишната германска актерка, модел, ТВ водителка, диџеј и пејачка Микаела Шефер направи празнични фотосесии за Инстаграм.

Мора да признаете дека воопшто не изгледа лошо

Oва не е препорачливо да го гледате пред вашата сопруга